• November 27, 2021

Tuhel o povredama Lukakua i Vernera: Moramo se izboriti – Sportklub

Senku na ubedljivu pobedu Čelsija protiv Malmea (4:0), u trećem kolu Lige šampiona, bacile su povrede Romelua Lukakua i Tima Vernera. Menadžer Plavih Tomas Tuhel kaže da dvojica napadača, ipak, ne bi trebalo da odsustvuju duže vremena.

Prema rečima Nemca, Lukaku je iskrenuo zglob i zbog toga je zamenjen u 23. minutu, dok je Verner istegao mišić u finišu poluvremana.

Mislim da će nekoliko dana biti van terena. Ne znam koliko tačno. To je loše, zato što su oni igrači u dobroj formi, kreiraju šanse i postižu golove, a pred nama je mnogo utakmica. Moraćemo da pronađemo rešenje, biće potrebno da oni koji čekaju šansu sada preuzmu glavnu reč„, jasan je Tuhel.

Već za vikend Čelsi igra protiv Noriča u Premijer ligi. Biće zanimljivo videti ko će predvoditi napad.

Svi su u konkurenciji. Oni koji budu počeli meč imaće naše puno poverenje. U svakom slučaju, moramo se izboriti, ovakve stvari se događaju tokom sezone. Nema izgovora„, ističe strateg šampiona Evrope.

Londonski klub lider je prvenstva sa 19 bodova iz uvodnih osam mečeva.