ISKLJUČENJA STRUJE ZA PETAK, 9. SEPTEMBAR – Beograduživo.rs

ISKLJUČENJA STRUJE ZA PETAK, 9. SEPTEMBAR

Stari grad 09:30 – 13:00 MARŠALA BIRJUZOVA: 2-4A, SREMSKA: 2-4,2-4,2-4A, TERAZIJE: 8,

Vračar 10:00 – 14:00 DUBLJANSKA: 24,

Zvezdara 09:00 – 17:00 Naselje M.MOKRI LUG: BOJADŽINSKA: 4-8,1-13, KOLEDARSKA: 1-13, MLINARSKA: 2-20A,1-19, PASTIRSKA: 2-42,1-43, SLOBODANA LALE BERBERSKOG: 9-11A,15, SVETOG PROHORA PČINJ: 2-10B,1-9, ZAPADNO SELIŠTE: 18-34,38,44-44A,19-43,

Palilula 08:30 – 12:00 ALBANSKE SPOMENICE: 12-12, BISTRIČKA: 2-4,12-18,3-7,13, MILANA TANKOSIĆA: 1-3,11,

Palilula 08:00 – 17:00 ALEKSANDRA SANDIĆA: 8,21-21G, ANKE STOJILOVIĆ: BB,2-12, DIVNE ĐURIĆ ZAMOLO: 5, NIKOLE MILOŠEVIĆA: 2-8,12,18-20,1-5,11,17, Naselje BG-KRNJAČA: GRGE ANDRIJANOVIĆA ULICA 2: 33-57, GRGE ANDRIJANOVIĆA ULICA 3: 12-20,24-24B, IGORA VASILJEVA: 10-16,30NJ-32A,1-1A,9-23B,27-49B, MIHAILA MILOVANOVIĆA: 2-4C,10,3-7A, MIODRAGA PETROVIĆA: 2,8,12A,24,1V-15, MLADENA JOSIĆA: 2-18,1-21, STEVANA TOMIĆA: 2-4,8,1,5, VINKA GRDANA: 4,7, ZAGE MALIVUK: 19-19P, Naselje Krnjača: GRGE ANDRIJANOVIĆA ULICA 2: 4,38-44, IGORA VASILJEVA: 2D-6,5, MIHAILA MILOVANOVIĆA: 14-16A, MILOŠA ŽUTIĆA: 2-6,10-12,16-18,3-7,13-15,33-37, PANČEVAČKI PUT: 19H-19T, VINKA GRDANA: 30A-34, ZAGE MALIVUK: 2A,10A,1A,55,

Voždovac 09:00 – 14:00 Naselje BELI POTOK: AVALSKA: bb,2-22,26-28A,32-50,54,1-67,71-77, DRAGIŠE VITOŠEVIĆA: 10,5, FRICKA LOHA: 2-6A,10-36,58-64,72,80,1-7,11-21,25-49,53, NARODNOG FRONTA: 2-10B,14-16A,1-15, VASE ČARAPIĆA: 12-54,58,68,72,76,29-47,51-53, ŽIVKA GAVRILOVIĆA: 18-34A,50-50A,37A-53,57,

Zemun 10:00 – 15:00 Naselje BATAJNICA: DRAGE MIHAJLOVIĆA: 2-58,1-47,51-53, KRALJA STEFANA TOMAŠA : 40-42,48-58,64-66,67-89, OFICIRSKA KOLONIJA : 4-10,14-16,1-9,13-17, PUKOVNIKA MILENKA PAVLOVIĆA : 38-102,136b,140-142,180,33-87,143-145Ž,153-159a,175,

Zemun 08:30 – 15:00 22 OKTOBRA: 2,1-5,9-11, JOVANA MIODRAGOVIĆA: 20-20V/1,28-28P,15,21-23,27-33, KAPETANA RADIČA PETROVIĆA: 2-6,12-24,1-15,19-25,31-35, KARAĐORĐEV TRG: BB,4-12A, KARAĐORĐEVA: 1-3, NIKOLE TESLE: 2-4,8-12,1-5, PRVE PRUGE: 9d, STARCA VUJADINA: 4-4V/2,8-12,3-11,
Barajevo 09:00 – 17:00 Naselje ARNAJEVO: BEOGRADSKOG BATALJONA: 2-14,92A,1-19, BOŽIDARA ANĐELKOVIĆA: 0-10,14-28,32-44,270,1-5A,9-31,35-41,151A, BRATSTVA I JEDINSTVA: 2,6-14,18-28,32-42,46-56,1-29,39,97, BUDIMIRA SIMIĆA: 0-4,8-44,50-52,56A-62,250,1-3,7-17,23-67, KOSMAJSKOG ODREDA: 0-20,26,30-36A,42-48,52-54,78,1-27,31-45,49-77,81-85A,91, LAZAREVAČKI PUT: 18,22,11,15-17,27-29A,33-37, MILIVOJA KOSTADINOVIĆA: 2-8,12-20,24,28,32,1-7,11-13A, Naselje LISOVIĆ: KOSMAJSKIH PARTIZANA: 0,

Barajevo 09:00 – 17:00 Naselje VRANIĆ: BRATSTVA I JEDINSTVA: 12G,150A-152,160-162,170-176,180,184E,190-204B,208-208D,212G-234,238-240,246,250,256, IVANA MIHAILOVIĆA: 2A-6,12-16,20,30,1A-7,11-31, KARAĐORĐEVA: 9,17,

Obrenovac 10:00 – 15:00 Naselje TRSTENICA: BIRČANSKI KRAJ: 222, ILIJE GOJKOVIĆA: 209A-209B, KOD ŠKOLE: 166, SUVODANJ: 8A,214B-216C,222G,228,1-1B,27A,65,197D,201C,207B-209C,213-215E, TRSTENICA NEMA NAZIV: 65,

Surčin 08:30 – 12:00 Naselje SURČIN: MITE UČE: 20-30A,25-41, VINOGRADSKA: 2g-4a,1-5,

Mladenovac 09:00 – 16:00 Selo Stojnik: Reon Lazarevića i Mijailovića.

Mladenovac 09:00 – 16:00 SO Aranđelovac-Selo Stojnik: reon Lazarevići i Mijailovići.

Mladenovac 10:00 – 17:00 SO Smederevo-Selo Badljevica.

Mladenovac 09:00 – 16:00 SO Aranđelovac-selo Stojnik: reon Radisavljevići.

Najnovije na Beograd uživo:

POGLEDAJ JOŠ: GRADSKE VESTI

Preuzeto sa: https://www.beograduzivo.rs/feed/

Admin

Read Previous

Srbija razorila Poljake: Jokić sve pregazio u grupi, Hrvati mogu da odahnu, sa Italijanima u 1/8 Evrobasketa!

Read Next

Pešić: Burazer mi je 2002. rekao da odem u penziju… – Sportklub