• December 4, 2023

“I šta ćemo sad?”: Novak Đoković ušao u finale Rima, pa pozvao da se glasa za Konstraktu

Novak Đoković, Konstrakta

Foto: MN Press, Tanjug/AP

Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u finale Mastersa u Rimu, upisao uzgred i 1000. pobedu u karijeri, i kao da je jedva čekao da se dokopa telefona i da obnaroduje ono što je bilo možda i očekivano od našeg velikana – pozvao je putem društvenih mreža svoje pratioce da glasaju za srpsku predstavnciu na Evroviziju Konstraktu.

I šta ćemo sad?#24, hajde da glasamo – napisao je Nole u svom “tvitu” koji je naravno došao do miliona njegovih pratilaca.

Nole je učinio veliku stvar, Konstrakta je dobila ogroman vetar u leđa pred glasanje od onoga čiji se glas daleko čuje.

Pogledajte i Noletovu poruku za njegove pratioce.

(Telegraf.rs)

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Preuzeto sa: https://www.telegraf.rs/rss

Vinkmag ad

Admin

Read Previous

Niste umislili – evo zašto vas boli glava kada se vreme naglo promeni – WANNABE MAGAZINE

Read Next

Čudo: Australijan Open prvi čestitao Đokoviću na 1000 pobeda, a ovako im je Novak odgovorio!