• December 9, 2023

HNL: Lokomotivin beg sa dna – Sportklub

U petak su na programu bila tri meča 33. kola hrvatskog fudbalskog šampionata, a pobede su ostvarile ekipe zagrebačke Lokomotive, Šibenika i Gorice – svi kao domaćini.

Lokomotiva je na „Stadionu u Kranjčevićevoj ulici“ rezultatom 3:1 (1:1) savladala Slaven Belupo posle preokreta. Gol za goste postigao je Kstanović, a strelci za Zagrepčane bili su Roko Šimić (17-godišnji sin nekadašnjem reprezentativca Hrvatske Darija), Kačavenda i Pivarić.

Lokomotivi je ovo bila druga pobeda u nizu, treća u poslednje četiri utakmice i sada su na osmom mestu sa četiri boda više od ugrožene Istre. Slaven Belupu je ovo bio treći poraza zaredom.

Šibenik je na domaćem terenu golom Sahitija sa 1:0 (0:0) bio bolji od Istre.

Gorica je kod kuće takođe sa 1:0 (0:0) savladala Osijek, a stelac jedinog gola za Goricu bio je Jovičić.

Preuzeto sa: https://sportklub.rs/feed/

Vinkmag ad

Admin

Read Previous

Majdovu bronza u Rusiji – Sportklub

Read Next

Kalajdžić doneo pobedu Švabama, Augzburg blizu provalije – Sportklub